Napisz opowiadanie o jednej z przygód ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Wpierw ucieszyłam się, że mam ciocię, lecz później uświadomiłam sobie, że ona chce mnie zabrać z Zielonego Wzgórza.. Opowiedziała o tym Mateuszowi i oboje bardzo posmutnieli myśląc, że ktoś chce im odebrać Anię.. 2011-02-19 11:26:13Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. !Ania była załamana, nie chciała podziwiać Zielonego Wzgórza, by bardziej potem nie tęsknić.. W krótkim czasie swoją osobowością i .Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania, Minnie by już nie żyła.. ;) Z góry dziękuje !Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Czy mógłbyś być bratnią duszą Ani?. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Podczas pobytu na Zielonym Wzgórzu, piegi Ani zbladły, a sylwetka nabrała pięknych kształtów.. Ania wraz z Dianą pobiegły.opisz przygodę Ani z Zielonego Wzgórza która ci się najbardziej podobała 2009-04-18 14:42:07 Opisz Anie z Zielonego Wzgórza 2013-03-11 14:08:28 Opisz jedną z przygód ''Ani z Zielonego Wzgórza '' ..

2010-03-21 20:18:35; proosze o opis ani z zielonego wzgórza!

Film był niemy, a w roku 1999 zagubiono wszystkie kopie.Pewnego wieczoru, w ostatnich dniach kwietnia, Maryla wracała na Zielone Wzgórze z posiedzenia związku.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. 2011-11-06 16:21:36Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Chcę byście mi napisali wypracowanie dobre wypracowanie!. W panice szybko uciekłam przez okno i pobiegłam ile sił w nogach do Lasu Duchów.Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.. 2011-01-23 09:58:27 Macie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Skomentuj.. Przełożona Domu Sierot uznała, że Ania Shirley będzie odpowiednia i dziewczynka wyruszyła z panią Spencer na Wyspę Księcia Edwarda.Ania z Zielonego Wzgórza zapoczątkowała płodną karierę pisarską Montgomery i była pierwszą z kilku kolejnych powieści koncentrujących się na losach młodych, odważnych kobiet.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Wybierz jedną z przygód "Ani z Zielonego Wzgórza" i napisz na jej podstawie opowiadanie którego narratorem będzie ona sama.. POMÓŻCIE !. Dziękuje !. Test składa się z 12 pytań.. 2011-04-11 21:09:59; Opis ani z zielonego wzgórza scharakteryzuj 2011-10-10 14:42:32; OPIS ANI ANI Z ZIELONEGO .Napisz opowiadanie o jednej z przygód Ani ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' Wybrałam już przygodę , a mianowicie kolacja z pastorem , lub nieudany ''teatr'' Ani jak będzie wam łatwiej wybjerzcie inną przygodę!.

Prosze o pomoc poniewarz bendziemy pisać klasowe wypracowanie z "Ani z Zielonego wzgórza".

Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki " Ania z zielonego wzgórza ".. zadanie dodane 11 października 2010 w Język polski przez użytkownika Sanderka .. napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.Napisz opowiadanie z dialogiem, opisem, itp, z książki Ania z Zielonego Wzgórza, To opowiadanie ma być na podstawie jednej z przygód.. Jej zdziwienie było ogromne, kiedy nie zastała swojej wychowanki w kuchni, choć prosiła ją, aby przygotowała herbatę punktualnie na piątą.Nie, jeszcze nie myślałem o tym, aby powtórzyć sobie "Anię z Zielonego Wzgórza".. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Mateusz był z niej dumny.. 2010-05-17 20:47:01 Podacie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?. Gdy dowiedziała się o tym panna Barry, przepraszała Anię za to, że zabroniła Dianie przyjaźnić się z taką wspaniałą dziewczyną.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną..

opis ani z zielonego wzgórza 2009-03-18 15:41:43; Opis Przeżyć.

Odwołaj się do przykładów zachowań dziewczynki, opisanych w powieści sytuacji z jej udziałem oraz zdania innych bohaterów o Ani.Przebywała tam przez cztery miesiące, aż do dnia, w którym w sierocińcu zjawiła się pani Spencer z prośbą o znalezienie jedenastoletniej dziewczynki dla Cuthbertów.. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.. Gdy Maryla dowiedziała się, że dziecko ma trafić do pani Blewett i nadal opiekować się dziećmi zmieniła zdanie i zabrała dziewczynkę na Zielone Wzgórze.Maryla zaniemówiła z wrażenia.. 2010-05-17 18:53:30; Pomocy!. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Dorota 5 lat temu.. Opis Ani ShirleyWypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Pamiętaj by tekst był utrzymany w stylu jej wypowiedzi trochę przesadny , trochę żartobliwy zastosuj dwa trzy di 2011-02-20 19:33:03Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. Dziewczynka zaczęła się ładniej ubierać.. Stara panna rozmyślała, jak przyjemne są powroty do domu, w którym jest Ania..

Decyzja o powtórce zaczęła we mnie dojrzewać.Napisz jedną z przygód Ani z Zielonego Wzgórza do opowiadania.

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Kiedy w 2012 roku jedna z moich przyjaciółek (i z pewnością nie był to przypadek, że ma ona na imię Ania) poprosiła mnie o zdjęcia z Zielonego Wzgórza, przeglądając je, poczułam tak ogromną tęsknotę, że 5 dni później wraz z mężem i córką wybraliśmy się ponownie do Avonlea.. "Ania z Zielonego Wzgórza" była wielokrotnie ekranizowana: 23 listopada 1919 roku miała miejsce premiera pierwszej ekranizacji "Ani z Zielonego Wzgórza", z Mary Miles Minter w roli Ani Shirley.. Opis charakteru Ani z Zielonego Wzgórza.. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. Rozwiąż test!. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Po sukcesie "Ani z Zielonego Wzgórza", Montgomery napisała siedem kolejnych powieści o losach Ani ukazujących jej dorosłość i okres macierzyństwa.ania z zielonego wzgórza wybierz jedną z przygód ani i napisz.. - rozwiązanie zadania .. ania z zielonego wzgórza wybierz jedną z przygód ani i napisz na jej podstawie opowiadanie którego narratorem będzie ona sama pamiętaj by tekst był utrzymany w stylu jej wypowiedzi trochę przesadny trochę żartobliwy zastosuj dwa trzy dialogi .Opatrzność jednak czuwała.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Udostępnij.. Sformułuj zdanie oddające sens słów ,, Wszystko to minie jak polna trawa " Ułóż zdania z wyrazami idzie leczy leży operuje.Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Co to jest zakręt życiowy na przykładzie Ani z Zielonego Wzgórza.. Ten moment nadszedł w Wigilię, kiedy byłem u przyjaciółki i na półce z książkami zobaczyłem nowiutkie wydania "Ani z Szumiących Topoli" i "Ani ze Złotego Brzegu".. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Napisz list do przyjaciela, w którym opiszesz bohaterkę książki pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jednak los okazał się dla niej łaskawy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt