Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania jake's favourite subject is

Pobierz

2010-10-26 15:22:29; Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników w nawiasach 2011-06-11 19:11:41; Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników podanych w .Przeczytaj całe zdania na głos.. Zeszyt ćwiczeń.. (Jesień jest ulubioną porą roku mojej rodziny.). Class Book Uzupełniamy i zapisujemy, do której ilustracji pasuje ta wypowiedź:How many soft toys have you got?. Zadanie 3 - Przeczytaj pytania i napisz odpowiedzi.. uuzupelnij zdania czasownikami w odpowiedniej formie 1 Stop watching; zeszyt online matematyka; wyjaśnij na czym polega wieloznaczność tytułu tekstu .Wizer.me free interactive worksheet - unit 1 poprawa by teacher Helena SZadania do pracy w domu dla klasy VI b- j.angielski.. Nagranie MP3 do zadania zostanie umieszczone na platformie Teams w plikach (zespół: 7a, kanał: język angielski oraz zespół: 7b, kanał: język angielski)Zad 1 str 24 Posłuchaj nagrania ze striny 26 w podręczniku i uzupełnij zdania.. Question from @Vitalijdg - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Format A4 wystarczy.. 2, 3 - słuchanie ze zrozumieniem.. I'm from Manchester in Britain.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: J.polski uzupełnij luku w zdaniach .. Szkoła podstawowa - Język angielski.. pomóżcie .Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie: What day is it?. Uzupełnij zdania, pisząc o sobie.. 3 (przykład)7 - seven Odpowiedź na zadanie z Steps plus IV..

Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij zdania Maria got .

Zadanie 10 - Narysuj Myszkę Miki wykonującą jakąś czynność i uzupełnij zdanie zgodnie z rysunkiem.. Przeczytaj na głos.. Określ ich formy fleksyjne.. 1 Zeszyt ćwiczeń str. 33, zad.. Online Workbook → 6.6 Listening and Writing → Exercise 3 [Uzupełnij tekst, używając czasowników z nawiasów w czasie Past Simple.. .Pytanie brzmi: Posłuchaj nagrania i dopasuj każda osobę do własciwej mapki .. Przepisz uzupełnione zdania do zeszytu.. Odpowiedź na zadanie z Hello Explorer 35 Really?. (We wrześniu jest ciepło i często chodzimy na spacery do lasu.). Następnie posłuchaj drugiej części nagrania i powiedz, jakich wyrazów brakuje w usłyszanych zestawach słów.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.. plis pomocy kl .. Umieść zdjęcie lub narysuj ten przedmiot i opisz go.. 5 I hate .. .Zapisujemy uzupełnione zdania: 1.. Nauka dialogu w kinie (według notatki w zeszycie)- proszę rozpisać swoje role, ustalić telefonicznie z kolegą i koleżanką kto będzie klientem a kto sprzedającym, nauczyć się na pamięć swojej roli, nauczyciel będzie pytał na ocenę tuż po powrocie do szkoły 26 marca.Articles 5a Przeczytaj zdania i uzupełnij podane reguły, wstawiając a/an lub the.. Odpowiedz na pytania.. Przeczytaj zdania 1-4 i uzupełnij je wyrazami z nawiasów.. Szkoła - zapytaj eksperta (1082)Uzupełnij zdania właściwymi formami czasowników..

Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.

wypowiedz je starannie.. 8 Yes, no problem.Wyobraź sobie ze jesteś na wakacjach napisz pocztówkę 1.Napisz gdzie jesteś,jaka jest pogoda 2.. Gavin 14 Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. Napisz o sobie .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Nauczyciel.. Odpowiedz na pytania nauczyciela.. February 2019 0 4 Report.Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij zdania Maria got.. Co zobaczyłeś tam 3.Napisz co dziś robisz UWAGA: użyj Dear i See you soonNov 25, 2020Jun 6, 2022 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst które zdanie jest fałszywe.. Online Workbook → 6.6 Listening and Writing → Exercise 2 [Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.]. Wykonaj plakat poświęcony swojej ulubionej rzeczy.. 2011-11-08 16:57:58; Uzupełnij zdania odpowiednimi formami rzeczowników podanych w nawiasach.. Z wykształcenia anglista.. Zadanie 17 strona 59 (podręcznik).. 1 Kiedy mówimy o czymś po raz pierwszy .2 Wyobraź sobie, że jesteś Davidem Beckhamem.. Posłuchaj ponownie i odpowiedz na pytania nauczyciela do każdego obrazka.. Question from @Spartusowl9gb - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Popatrz na drzewo genealogiczne I uzupełnij zdania.. ]Posłuchaj nagrania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt