Uzupełnij nazwy przedmiotów mouse

Pobierz

Narysuj, gdzie chcecie pojechać na wycieczkę rowerową.. Tymczasem zapraszamy również do zapoznania się z nazwami przedmiotów szkolnych w języku angielskim.. ćw.5 - uzupełnij zdania czasownikiem w odpowiednim czasie (1- Past Simple 2- Present Continuous 3- Present Simple 4- Present Continuous) Wymagane pola są oznaczone *Zad 1 Posłuchaj odgłosów i wskaż odpowiedni obrazek.. Skomentuj.. Skomentuj.. Posłuchaj piosenki i wskaż na obrazku rzeczy, których nazwy usłyszysz w piosence.. Nowe pytania.. Podpisz obrazki wyrazami z ramki.. Przypomnij sobie nazwy poznanych przyimków- podręcznik-str 43 Ułóż kilka zdań o przedmiotach u siebie w pokoju: Np. There's a computer on my deskZadanie: uzupełnij nazwy krajów brakującymi literami ca potem Rozwiązanie:canada egipt china norway brasil Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Wymyśl i zapisz nazwy 2 dziwnych przedmiotów lekcyjnych.. Wpisz litery w odpowiednie miejsca w tabeli.. Jeżeli tak, napisz o tym w komentarzach poniżej.. Zeszyt ćwiczeńUzupełnij nazwy przedmiotów znajdujących się w łazience 1. f.l 2. c.o 3. t.l 4. t.h 5. s.p 6.t.s.. na szybko proszę.. Posłuchaj nagrania 2.42 .. 3 EASTER BASKETS - KOSZYCZKI WIELKANOCNE - przyjrzyj się uważnie obu obrazkom i znajdź pięć różnic.. w c o m p u t e r b r h w i n d o w u o u a i d a w c g l o b i a t f p r t e k b r f t e y a s r f e w a l l b y i o l r h u i t d o o r o d e s k t b n a w o p e n c i l j f r r s h a r p e n e r d 21 Popatrz na obrazki i uzupełnij nazwy przedmiotów szkolnych..

Uzupełnij nazwy przedmiotów (1-9).

Zwierzę po angielsku.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Przykład: 6 - G 1.. 1 5 9 .Zadanie: uzupełnij nazwy najważniejszych instytucij rzeczypospolitej szlacheckiej to izba wyższa sejmu walnego w rzeczypospolitej obojga Rozwiązanie: 1 senat 2 sejm Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Where is it?. ćw.4 - wstaw wyrazy z ramki do zdań.. Powtórz każde słowo kilka razy - postaraj się zapamiętać nazwy.. - rozprawka dziękuje min.20 linijekUzupełnij nazwy przedmiotów znajdujących się w łazience 1. f_ _ _ _ _ l co to jest pomocy na jutro.. Podaj nazwy przedmiotów, potem odszukaj na diagramie literowym.. Na podstawie trasy zaznaczonej na mapie uzupełnij tekst nalepkami.. 3 Odpowiedz na pytania.. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.. Można użyć bibuły, wycinanki, materiałów z nieużywanych rzeczy itd.. Odpowiedź Guest.. Zwróć uwagę na to jak mówimy jak coś ma dziewczynka a jak chłopiec.. ćw.2 - wstaw wyrazy do zdań w odpowiedniej kolejności.. •przed niemieckimi rzeczownikami stawiamy rodzajniki (der, die, das)Sep 1, 2020 Popatrz ponownie na ilustrację z ćwiczenia 1.. 4 Otwórz podręcznik na stronie 51 ćwiczenie 1. zweryfikowana Posty: 1.847.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Alicja098..

uzupełnij nazwy zwierząt w adopt me.

Odpowiedz.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Super!Uzupełnij zdania, wstawiając formy There's / There isn't oraz There are / There aren't any.. Question from @Olimp36 .,,Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni od was nie wymagali" mówił Jan Paweł ii do młodzieży.. Liczę na Twoją kreatywność.Uwzględnij informacje na temat znajdujących się tam przedmiotów, ludzi i zwierząt.Następnie napisz pięć zdań na temat swoich notatek.. plastyczna.. Opisz czego uczą się na nich uczniowie., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. I / from New York I'm not from New York 2.Nazwy zwierząt w języku angielskim.. który/ którzy bohaterowi/bohater lektur postępował zgodnie z tym wezwaniem papieża.. Dzisiaj z nudów siedziałam i przeglądałam wiele Szaf w poszukiwaniu jakiś ciekawych ciuchów i się trochę przeraziłam.. Udostępnij.. Czy nie można w odpowiedni sposób nadawać nazwy swoim ciuchom/torebkom/dodatkom.. W zadaniu 2 należy uzupełnić zdania i przepisać je do .Znajdź i zakreśl czternaście nazw przedmiotów związanych ze szkołą.. Quizy Os. .. czy potrafisz uzupełnić nazwy rzeczy z "adopt me!"?. 4.Uzupełnij nazwy przedmiotów, które należy zabrać na wycieczkę i utwórz hasło .. LICZE NA NAJ :)Feb 21, 2021 1. mouse (myszka) Odpowiedź na zadanie z Team Up Plus VI.. Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..

Nazwy przedmiotów .

Wiki_100 5 miesięcy temu.. D) Biology 5.Z ważniejszych rzeczy które warto wiedzieć na wstępie przed przystąpieniem do nauki poszczególnych kursów to: •rzeczownik może występować w trzech rodzajach (męskim, żeńskim, nijakim) •rzeczownik może wsytępować w liczbie pojedynczej lub mnogiej.. Mouse - Myszka.. Pytanie brzmi: Wyobraź sobie jakiś krajobraz i zrób o nim notatki.Wymieniaj kolejno numery zdjęć.. Dopasuj zdania (1-6) do nazw przedmiotów w prawej kolumnie.. Oblicz wyniki działań poznanym sposobem .Jun 13, 2020uzupełnij nazwy zwierząt w adopt me.. Zastosuj krótkie odpowiedzi.. shelf Odpowiedź na zadanie z Evolution plus 1.. Czy nie .Wskaż palcem nazwij postacie, które są w historyjce ( otter, Bud, Holly, Mouse, grandma, grandpa, dad, mum) Posłuchaj nagrania ( dwa razy), wskazuj kolejne 24.04 My bedroom-list z opisem pokoju.. Nazwy przedmiotów .. matematyczna.. Ćwiczymy technikę rachunkową.. Szukaj.. Zwierzęta angielski.. 3ćw.1 - podpisz obrazki nazwami środków transportu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt