W jakim roku numerologicznym jestem

Pobierz

Rok 2019 ma wibrację 3 (2+ 0+ 1+ 9 = 12 = 1+2=3).. W tym Roku musisz być otwarty na wszelkie nowe propozycje , które będą się pojawiały.5 października w czasie nowiu w Wadze nastąpi zmiana roku numerologicznego… Jak go obliczyć.. do wibracji życia czyli dodania pełnej daty urodzenia i zsumowania jej do jednej liczby dodajemy zsumowany rok - tym razem 2014 czyli 2+ 0+1+4 = 7 i wychodzi nam w jakim roku numerologicznym się będziemy znajdować - jaka wibracja będzie miała wpływ na nasze życie do 24 września 2014 .Sprawdź w jakim jesteś cyklu numerologicznym!. 2018 roku A jesli chodzi o rok numerologiczny to do końca września mamy 2018- czyli 11 czyli 2.. Przyszedł czas na to, żeby zaplanować zamierzenia i cele, które chcemy osiągnąć w kolejnych dziewięciu latach.. przez następujące frazy: numerologia jaki mam numer, liczba numerologiczna kalkulator, numerologia jaka liczba, numerologia jak sprawdzić, numerologia jak czytać, numerologia jakim jestem numerem, numerologia jak obliczyć kalkulator, numerologia jak obliczyć rok własny, numerologia jak obliczyć drogę życia.Nowy rok numerologiczny rozpocznie się po wrześniowym Nowiu Księżyca czyli w tym roku Nów wypada 17 września 2020r i będzie trwał do następnego Nowiu wrześniowego w 2021 r Energia roku 2021 -to wibracja 5.. Żeby obliczyć jaką Ty jesteś cyfrą musisz dodać do siebie wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia tu, według przykładu: 3.08.1968 = 3 + O + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8od 16 września weszliśmy w nowy rok numerologiczny.wiec dodajemy(2013rok)= 2+0+1+3=6 Twoja 2 +6 =8 więc jesteś w 8 Roku Osobistym to wg mnie tak wygląda W 8 roku uniwersalnym..

Obecnie jestem w związku i jestem na stażu.

Poznaj rolę, jaką liczby pełnią w Twoim życiu.. 1 cykl numerologiczny.. Dana osoba urodziła się 22.. Obliczenie wykonana, uwzględniając rok kalendarzowy 2015.Dziękuję za ten post.. Teraz mamy co prawda rok 2020, ale ponieważ już na jesieni zaczyna na nas wpływać wibracja kolejnego roku, dlatego obliczenia robimy dla 2021 roku.O ile w 5 roku osobistym byliśmy otwarci na zmiany, o tyle w 6 roku osobistym do głosu będzie dochodził nasz praktycyzm i zdrowy rozsądek.. Przykład: 17.12.1980 /1+7+1+2+1+9+8+0 =29, dalej redukujemy liczbę 29 do jednej cyfry 2+9=11 i znowu 1+1=2 / Naszą liczbą urodzeniową jest 2.OBLICZ SUMĘ DATY URODZENIA np. o kimś, kto urodził się 3.08.1968 r. mówi się, że jest numerologiczną "ÓSEMKĄ".". Sięgnij po książkę Vademecum .Od września weszliśmy w nowy rok numerologiczny, który będzie trwał do września 2016 roku.. 1 rok osobisty otwiera każdy dziewięcioletni cykl w życiu człowieka.Czyli wibracja roku 2021 zacznie na nas wpływać już w tym roku we wrześniu , ponieważ świętowanie Rosz Haszana rozpocznie się wieczorem 18 września 2020 roku.. Witam, jest mi bardzo miło Cię poznać!. Dziwne, ale czytałem, że rzadko spotykane, lecz spotykane.Wiedza o tym, w jakim roku osobistym znajdujemy się aktualnie, daje nam możliwość poznania tego, na czym powinniśmy skupić swoją energię i tego, czego powinniśmy unikać..

Tak wiec jesli jestem 2 to jestem w 4 roku numerologicznym ?

Liczbę roku dodaj do liczby osobistej: 5+7=12, 1+2=3.. 1) Praca- Sprawiedliwość, V mieczy, Sąd, III monety, VI kijów Pojawi się oferta nowej pracy, rozpocznę coś nowego.Ta strona została znaleziona m. in.. Opisy poszczególnych cykli poniżej.. W 2021 roku zwali ci się na głowę naprawdę sporo spraw.. Co ten rok przyniesie poszczególnym wibracjom numerologicznym dowiemy się zaglądając w karty tarota.Jak wyliczyć jaką liczbą numerologiczną jesteśmy możesz zobaczyć w dziale Numerologia.. Cieszę się, że mnie odwiedzasz i mam nadzieję, że Ci się tu spodoba, przez co pozostaniesz na moim blogu dłużej oraz zaczniesz częściej tu zaglądać.W naszym przykładzie życie tego człowieka lub też działanie umowy przebiegać będzie od 3 = wpływu Jowisza do 1 = wpływu Słońca.. W tym roku numerologicznym naszym zadaniem jest osiągnięcie stanu świadomości tego, że to my, nikt inny, mamy wpływ na to, co będzie się działo w naszym życiu.Numerologiczną wibracją tego roku będzie Piątka, która powstaje przez zsumowanie cyfr: 2+0+2+1=5.. Jest to nie tylko kalendarz z miejscem na notatki, to przede wszystkim skarbnica wiedzy magicznej.Margo Seila.. Wszystkie obliczenia w naszym przykładzie wykazały, że dla Anny Kowalik, ur. 22.05.1974 r., szczęśliwą liczbą w 2012 roku jest TRÓJKA..

Teraz sprawdźmy, w jakim jesteśmy aktualnie roku.

Nazywam się Margo Seila, jestem autorką tego bloga i jednocześnie pisarką.Ciekawa jestem, kim Ty jesteś, jakie masz potrzeby i oczekiwania.. Tak od 1 października - bo rozumiem, że wtedy masz urodziny weszłaś w 3 rok osobisty i będzie on trwał do 1.. Numerologia 2021: rok osobisty 5.. Cały 2021 rok będzie czasem dużych zmian, co przez niektórych może być postrzegane jako czas chaosu.. Walka o równość, wolność i prawa człowieka zdominuje nadchodzące miesiące.. 08.Jeśli chcemy wiedzieć, w jakim roku numerologicznym się znajdujemy, to powinniśmy do Wibracji urodzenia (Droga Życia) dodać wibrację danego roku kalendarzowego.. Każdy Rok Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu nowiu księżyca po 4 września - w każdym roku kalendarzowym inaczej, poniżej podam dokładne daty rozpoczęcia kolejnych lat Numerologicznych w danym roku kalendarzowym.. Sprawdźmy, co to oznacza: Co oznacza 1 rok osobisty?W księgarniach pojawił się właśnie przepięknie wydany, praktyczny i poręczny planer magiczny CzaroMarownik 2021.. Będzie tym bardziej harmoniczne, im zgodniej z wpływami gwiazd będzie się rozwijać ten człowiek lub partnerzy.. W tym roku budujemy fundament nowego etapu życia, jeśli więc poczujemy jasność co chcemy robić, to działajmy odważnie i bez oglądania się na innych!.

Ogólnie jestem bardzo zainteresowany numerologią - ciekawa sprawa!

wiedząc, w jakim Roku Osobistym znajdujemy się obecnie, warto uwzględnić jeszcze położenie domów astrologicznych, to znacznie wzbogaci naszą wiedzę o tym, jakie tendencje .W tym roku stawiaj na wytrwałość i ciężką pracę, a wszystko będzie dobrze.. W .Jeśli chcemy wiedzieć, w jakim roku numerologicznym się znajdujemy, to powinniśmy do Wibracji urodzenia (Droga Życia) dodać wibrację danego roku kalendarzowego.. Od pierwszej edycji w 2013 roku cieszy się on niezmiennie ogromnym zainteresowaniem a jego popularność z roku na rok wzrasta.. W tym czasie będziemy nie tylko przyjmowali na siebie jakieś zobowiązania, które będą dość uciążliwe, ale też będziemy podejmowali ważne dla naszej przyszłości decyzje.Numerologiczny rok 2018 zakończy się wraz z nadejście roku 2019, czyli w chwili wrześniowego nowiu.. Oblicza się ją sumując dzień, miesiąc i rok swojego urodzenia.. Dana osoba urodziła się 5.. Irma DomagalskaNowy rok numerologiczny rozpocznie się po wrześniowym Nowiu Księżyca czyli w tym roku Nów wypada 17 września 2020r i będzie trwał do następnego Nowiu wrześniowego w 2021 rEnergia roku 2021 -to wibracja 5 Co ten rok przyniesie poszczególnym wibracjom numerologicznym dowiemy się zaglądając w karty tarota.Dla wibracji 1 Jedynki wejdą w 6 rok numerologiczny .To…Od 1.10.2017- do 30.09.2018 - jestem w 3 roku osobistym ?. Jesli jestem numerologiczną jedynką, to dodaje sume roku 2019,czyli 3 i wychodzi mi,ze cykl .. Zapragniesz odpocząć, ale - niestety - nie za bardzo możesz na to liczyć.Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym: Rok 1: Jest to czas rozpoczynania wszystkiego od nowa, Będziesz tworzył plany na przyszłość odnośnie spraw biznesowych i uczuciowych.. Rok osobisty wg powyższego wzoru powinien być wyliczony tak 23 + 3 + 2013 - czyli dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + aktualny rok, co daje nam wartość 5.Każdy Rok Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu nowiu księżyca po 4 września - w każdym roku kalendarzowym inaczej.. Z tego powodu poczujesz zmęczenie już w pierwszych miesiącach.. Teraz sprawdźmy, w jakim jesteśmy aktualnie roku: Rok - 2007 DŻ - 8 2007 + 8 = 17 = 8 - Wszystkie DŻ 8 są obecnie w 8 Roku Numerologicznym W tym Roku Numerologicznym - 10.2006 - 10.2007 każda Droga Życia jest w tej samej wibracji Roku .Aby sprawdzić, w którym roku numerologicznym obecnie jesteśmy, musimy znać swoją wibrację urodzeniową.. Co prawda, tak jak Pani mówi, to są tylko wskazówki, a nie przepowiednie Aczkolwiek aktualnie od września 2018 roku jestem w numerologicznym roku 9… i 9 to także mój rok osobisty!. 12.Teraz zsumuj cyfry roku 2012: 2+0+1+2=5, rok 2012 jest PIĄTKĄ.. Oprócz liczb prostych i wtórnych, które omówię dalej, istnieją liczby o szczególnych, wyższych wibracjach, zwane Liczbami-Mistrzami: 11, 22, 33, 44 55, 66, 77.W dziewięcioletnim cyklu numerologicznym, każdy rok jest inny, każdy niesie określone możliwości, ale też i wyzwania, przed którymi musimy stanąć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt