Wartościowanie stanowisk pracy i strategie wynagrodzeń

Pobierz

Celem tych działań jest ustalenie prawidłowych relacji między różnymi stanowiskami pracy, co pozwala zbudować optymalną strukturę płac, w której różnice w wynagrodzeniu odpowiadają różnicom wydatkowanego przez pracownika wysiłku.Opracowanie ogólnej strategii wynagradzania, spójnej ze strategią zarządzania firmą, ma szczególne znaczenie dla jej właściwego funkacjonowania.. Celem tych działań jest ustalenie prawidłowych relacji między r żnymi stanowiskami pracy, co pozwala zbudować optymalną strukturę płac, w kt rej r żnice w wynagrodzeniu odpowiadają r żnicom wydatkowanego przez pracownika wysiłku.Apr 13, 2022Mar 24, 2022Jun 24, 2020Informacje o Wartościowanie stanowisk pracy i strategie - w archiwum Allegro.. Szukaj Bestsellery.. Z artykułu dowiesz się:9 ofert tego produktu Księgarnia Bankowa.pl realizuje zamówienia dla pracowników naukowych, uczelni, firm, kancelarii, bibliotek i innych instytucji.Wartościowanie stanowisk pracy jako czynnik optymalizacji kosztów zatrudnienia, które jest tematem rozprawy, ma za zadanie dostarczenie informacji niezbędnych dla całokształtu zarządzania zasobami ludzkimi, budowy tabel wynagrodzenia zasadniczego,Kształtowanie wynagrodzeń na podstawie wyników wartościowania stanowisk pracy Od wielu lat zagadnienie kształtowania wynagrodzeń - a w szczególności wynagrodzenia zasadniczego - stanowi jeden z kluczowych obszarów decyzji kadrowych..

Wartościowanie stanowisk pracy i strategie wynagrodzeń.

Przed przystąpieniem do budowania taryfikatorów, należy ustalić następujące kwestie: 1.Wartościowanie stanowisk pracy Wartościowanie pracy polega na opisie, analizie oraz wycenie pracy na danym stanowisku.. Wartościowanie stanowisk pracy i strategie wynagrodzeń.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Wartościowanie pracy to złożony proces ustalenia wartości pracy w danej Organizacji lub/i na określonym rynku pracy.. Jak wprowadzić efektywny system.. Autor: F.Poels Tytuł oryginalny: Wydanie: Oficyna Ekonomiczna, Dom Wydawniczy ABC, Kraków 2000.Książka Wartościowanie Stanowisk Pracy i Strategie Wynagrodzeń autorstwa Poels Frans, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Data zakończenia 2021-10-06 - cena 11,10 złKsięgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.. Zainteresowanie tematem jest tym większe, im większy udział kosztów personalnych w kosztach całkowitych firmy.Efektywne i konkurencyjne systemy wynagrodzeń jako istotny czynnik motywowania ludzi do pracy powinny być powiązane z celami i strategią firmy - wychodząc z tego podstawowego założenia, autorka prezentuje różnorodne sposoby wynagradzania pracowników oraz sytuacje, w jakich mogą być stosowane.Mar 23, 2022Mar 3, 2022Jeśli budujemy system wynagrodzeń w oparciu o wartościowanie stanowisk pracy, to ostatnim krokiem, jest budowa taryfikatora wynagrodzeń zasadniczych..

Z artykułu dowiesz się:9 ofert tego produktu Wartościowanie stanowisk pracy i strategie wynagrodzeń.

z.o.o 21 3.1 Specyfika działalności badanej firmy 21 3.2.1 Specyfika działalności i zasady funkcjonowania badanej firmy 24 3.2.2 .. Gruszczyńska - Malec G., Wynagrodzenia w strategii przedsiębiorstwa: modele, zasady .Wartościowanie stanowisk pracy i strategie wynagrodzeń Jak wprowadzać efektywny system.. Prowadzone przez nas wartościowanie stanowisk pozwala na: wdrożenie obiektywnej struktury stanowisk i wynagrodzeń, zniwelowanie "zaszłości" w wysokościach wynagrodzeń, likwidację wielu .Informacje o Wartościowanie stanowisk pracy i strategie - w archiwum Allegro.. Przeczytaj recenzję Wartościowanie Stanowisk Pracy i Strategie Wynagrodzeń.. Nadchodzi III wojna światowa Książki dla dzieci.. Uzyskanie spójności obu strategii powoduje, że wynagrodzenia przyczyniają się do poprawy wyników firmy.Aug 16, 2021Wartościowanie stanowisk pracy jest projektem, który w pierwszej kolejności ma służyć uporządkowaniu polityki wynagradzania w firmie..

Sprawdź i Kup Teraz!Wartościowanie stanowisk jest używane przez naszych klientów jako podstawa tworzenia taryfikatora wynagrodzeń oraz polityki płac zasadniczych.

Opis: Wybrany przez firmę system wartościowania pracy i wynagradzania powinien być dostosowany do jej potrzeb, wspierać realizacją strategii rozwojowych, uwzględniać rosnącą rolę kompetencji oraz potrzebę elastyczności zatrudnienia.Wartościowanie stanowisk pracy i strategie wynagrodzeń.. Zobacz inne Pozostałe książki, najtańsze i najlepsze oferty.. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.. Jednak w szerszym kontekście poprzez odpowiednie wycenianie danych aspektów kwalifikacji i kompetencji, jak też zadań i odpowiedzialności wpływa na wyższą wycenę pewnych grup stanowisk.. Warto zatem poznać kilka zasad, które pozwolą na prawidłowe wykonanie tego działania.. Proces prowadzący jednoznacznie do wynagrodzenia pracownika, a konkretnie do jego płacy zasadniczej.. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.. Wydawca: Oficyna Ekonomiczna (2002) ISBN: 83-88597-61-2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt