Charlie i fabryka czekolady sprawdzian z treści lektury

Pobierz

O dziesiątej pan Wonka otworzył fabrykę i zaprosił wszystkich .Charlie po znalezieniu talonu postanowił wybrać się do Fabryki Czekolady z dziadkiem Joe.. Twórcze zakończenie przygody z książką "Charlie i fabryka czekolady" [15.01.2016] Tryb dostępu:W książce Charlie i fabryka czekolady chodzi o to, że wszystkie dzieci są samolubne, nie zwarzają na innych, uważają, że należy im się wszystko.. Odpowiedz anonim41 (*.. Jego dziadek powiedział mu jak niegdyś tam pracował i pomimo, że w dalszym ciągu produkują czekoladę, nikt tam nie wchodzi, jak i nikt nie wychodzi.. Dorota 3 lata temu.. W tym rozdziale poznajemy Charliego - małego chłopca z bardzo biednej, ale kochającej się rodziny, którego marzeniem jest czekolada (chłopiec dostaje tylko jedną czekoladkę w roku, na swoje urodziny).. Co się stało z rodziną Bucketów, gdy Charlie zakończył swoją wycieczkę?. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Dorota 5 lat temu.. b. Kupił ją za pieniądze otrzymane od dziadka Joe.. Dla kogo siostry z bajki "Zosia z ulicy Kociej" urządziły pogrzeb?Streszczenie szczegółowe "Pojawia się Charlie ".. Tu możesz się sprawdzić!. U góry znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę.. b. Rodzina sprzedała batoniki Wonki i przeniosła się do bloku.. c. Bucketowie zamieszkali w fabryce Willy'ego Wonki..

W razie potrzeby możesz skorzystać z tekstu lektury.

zadanie z lektury ,,Charlie i fabryka czekolady" Za chwilę na naszą klasową konferencje prasową przybędzie Charlie Bucket.Zastanów się i zapisz poniżej trzy pytania,które chciałbyś zadać bohaterowi.CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY • other • pliki użytkownika iziwr przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik sprawdzian z lektury charlie i fabryka czekolady online.zip na koncie użytkownika imeguana • Data dodania: 24 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Charlie i fabryka czekolady.. Ile dorosłych osób mieszkało w domu z Charliem Bucketem?. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Arwena bo to był jack sparrow a poza tym ja miałam z tego sprawdzian i wyszło mi .Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Oprócz dostępu do stron i wpisów poprzez menu można również skorzystać z mapy witryny, która gromadzi łącza do poszukiwanych treści.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Charlie i fabryka czekolady - streszczenie szczegółowe, 1..

... w domu, b)w fabryce czekolady, c)w fabryce pasty do zębów.

Inne tryby testu.. Charlie i fabryka czekolady - streszczenie, plan wydarzeń .. Rodzice ustalili, że z Charliem do fabryki wybierze się dziadek Joe.. a. Bucketowie dalej mieszkali w swoim domu, z tym że mieli teraz pełno czekolady.. Biedny chłopiec pokazuje nam jak ważna jest rodzina i więź z najbliższymi.. 1.,,Charliego i fabrykę czekolady" przeczytałbym(-łabym) jeszcze raz, gdyż… ,,Charliego i fabrykę czekolady" czytałem(-łam) z zainteresowaniem, bo… Najbardziej podobał mi się fragment lektury ,,Charlie i fabryka czekolady", który … Czytanie ,,Charliego i fabryki czekolady" nudziło mnie dlatego, że… Nie przeczytałem .Charlie miał marzenie dotyczące niedaleko położonej fabryki czekolady Wonka.. 1a, 2d, 3b, 4c, 5a, 6a, 7b, 8a 2. megalandryna, która nigdy nie traci smaku toffi na porost włosów guma do żucia zastępująca wszystkie posiłkiTest ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Rozwiąż test.. "Wszyscy dziadkowie i babcie mieli ponad dziewięćdziesiąt lat.. To było robione z filmu.. 7808 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bucketowie są biedni, ponieważ pracuje tylko tata Charliego, zajmujący się nakładaniem nakrętek na tubki pasty do zębów, a .Charlie i fabryka czekolady Test ze znajomości lektury..

Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

Gdzie to konieczne, dodajemy do zadań omówienia.Witaj na stronie Quizz.pl.. • 3 lata temu.. Lektura z opracowaniem - Roald Dahl - sprawdź opinie i opis produktu.. Udostępnij.. Tutaj spotkał innych zwycięzców konkursu - dosyć tęgiego Augustusa Gloopa, ciągle żującą gumę Violet Beauregarde i bogatą Verucę Salt, a także Mike'a Teavee, który uwielbiał oglądać telewizję.Jest kwarantanna, włączam laptopa, oglądam, widzę starszą wersje Charlie i fabryka czekolady, oglądam 8 minut, wyłączam laptopa wyrzucam przez okno mówię mu przy tym bye bye!. Dostał ją na urodziny.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty.Wypracowanie Na Temat Lektury Charlie I Fabryka Czekolady nowe.co.pl/Wypracowanie-Na-Temat-Lektury-Charlie… Opracowania lektur do matury i streszczenie lektur.. Rodzina mieszkała w niewielkim domku na skraju .Krzyżówka do lektury "Charlie i fabryka czekolady" - opracowała Alicja Malec, nauczycielka języka polskiego ze SP w Bełżcu KRZYŻÓWKA 1.. Pytania zawarte w teście.. OTWÓRZ (HTML5).. Do dzieła!. [26.11.2018] Tryb dostępu: .. Byli pomarszczeni jak suszone śliwki i chudzi jak szkielety.Test dotyczący książki pt. ,,Charlie i fabryka czekolady''..

W jaki sposób Charlie wszedł w posiadanie czekolady ze zwycięskim kuponem?

łakomczuch Mike Teavee grzeczny,zainteresowany Veruca Salt nieustannie ogląda telewizję 14.W czasie zwiedzania fabryki Charliemu .Wymyślam pytania na podstawie lektury szkolnej Charlie i fabryka czekolady i podaje po kilka odpowiedzi do wyboru.Test na podstawie lektury "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY" Przeczytaj dokładnie fragment lektury, a następnie wykonaj zamieszczone poniżej polecenia.. Ile osób w sumie zwiedzało fabrykę Wonki?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Uporządkuj punkty planu - WYCIECZKA PO FABRYCE CZEKOLADY - zgodnie z kolejnością, w jakiej poszczególne wydarzenia miały miejsce.. 10 b .Kartkówka z treści lektury Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla (załącznik 1) Karta odpowiedzi do kartkówki z treści lektury: Grupa I 1.. Zobacz.1 lutego Charlie wraz z dziadkiem wziął udział w wycieczce po fabryce czekolady pana Wonki.. Udostepnij.. Skomentuj.. "Pojawia się Charlie" Na początku poznajemy dziadków głównego bohatera - Charliego Bucketa [czytaj: czarciego baketa], czyli Joe i Josephine (rodzice ojca chłopca) oraz Georga i Georginię (rodzice mamy), a także rodziców pana i panią Bucket oraz głównego bohatera.. Opisz fabrykę czekolady pana Willy Wonki na podstawie k. Gdy przybyli na miejsce zauważyli, że przed samą fabryką zebrał się tłum gapiów, a wśród nich było pięcioro zwycięzców.. W książce było, że Charlie znalazł 1 dolar, a w filmie coś innego.. Pomimo iż jest biedny nie jest samolubny.karolina6655.. Jak miała na imię siostra Zosi z ulicy Kociej?. Pewnego razy ogłoszenie, że Fabryka Czekolady Wonka zezwala pięciu ochotnikom na wizytację w fabryce.Test z lektury: Charlie i fabryka czekolady".. 37.Lekcja z lekturą - materiały z blogów blogów .. "Chłopcy z Placu Broni" - sprawdzenie znajomości treści lektury inaczej!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt