Upadek komunizmu świat w nowej epoce

Pobierz

GG: 51798956Poznać przeszłość wiek XX [NOWA ERA] - Sprawdziany POBIERZ Sprawdziany: co było wcześniej, świat po I wojnie światowej, rzeczpospolita, II wojna światowa, policy podczas II wojny światowej, polska i świat po II wojnie światowej, polska i świat po II połowie XX wieku, upadek komunizmu - świat w nowej epoce + klucz odpowiedzi.UPADEK KOMUNIZMU 1.. Świat po II wojnie światowej.. Wiek XX Upadek komunizmu - świat w nowej epoce grupa A i B .. sprawdzian.rar, który jest możliwy do pobrania z odnośników nie zawiera sprawdzianu ani odpowiedzi do żadnego prawdziwego sprawdzianu, a strony umożliwiające .Dzisiaj sprawdzisz swoją wiedzę z rozdziału "Upadek komunizmu".Play this game to review History.. VII dział - wymagania zgodne z Nową Podstawą Programową (NPP) Temat 1.. Wyzwa-nia współczesnego świata.. Europa i świat na przełomie XX i XXI w.POLSKA I ŚWIAT W NOWEJ EPOCE -powtórzenie.. Polska po 1989 r. Temat 4.. Skutki porozumień Okrągłego Stołu.. UPADEK KOMUNIZMU -powtórzenie.. Polska po II wojnie światowej.. Polacy podczas II wojny światowej.. Początki opozycji demokratycznej w Polsce 88 2.. Zadania.. W którym roku nastąpił rozpad ZSRS?. Europa po rozpadzie ZSRS .. Świat w erze globalizacji .Sprawdzian z historii klasa 8 dział 5 - Upadek komunizmu - Wczoraj i dziś Sprawdzian z historii klasa 8 dział 6 - Polska i świat w nowej epoce - Wczoraj i dziś PrzyrodaSprawdziany: co było wcześniej, świat po I wojnie światowej, rzeczpospolita, II wojna światowa, policy podczas II wojny światowej, polska i świat po II wojnie światowej, polska i świat po II połowie XX wieku, upadek komunizmu - świat w nowej epoce + klucz odpowiedzi.Upadek komunizmu Sprawdzian Polska i świat w nowej epoce Sprawdzian Obecnie jednak los jest dla naszego kraju łaskawy, a nam samym życie płynie spokojnie wczoraj i dziś klasa 7 sprawdziany.VIII..

Upadek komunizmu - świat w nowej epoce.

Mała stabilizacja; Rządy Edwarda Gierka; UPADEK KOMUNIZMU - ŚWIAT W NOWEJ EPOCE Kryzys i upadek komunizmu w Europie; Polska droga do wolności; Polska po 1989 roku; Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku; Wyzwania współczesnego świataUpadek komunizmu - świat w nowej epoce sprawdziany Upadek komunizmu - świat w nowej epoce prace klasowe Upadek komunizmu - świat w nowej epoce odpowiedzi Zapraszamy do kontaktu.. 3.Sprawdzian "Polska i świat w nowej epoce" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 6.. Powstanie "Solidarności" .. POLSKA I ŚWIAT W NOWEJ EPOCE 1.. II wojna światowa.. Temat 2.. ZADANIA Omów proces upadku roli ZSRR na arenie międzynarodowej w latach 80.. Pod obrazkami kryją się linki do gier i zadań na powtórzenie dział"Polska i Świat w nowej epoce" .. Upadek komunizmu - świat w nowej epoce.. Wiek XX ZP , Historia , Szkoły ponadgimnazjalne , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plDZIAŁ VII - UPADEK KOMUNIZMU - ŚWIAT W NOWEJ EPOCE _____ Uczeń powinien umieć: opisać przemiany społeczno polityczne w ZSRR pod koniec lat 70-ych i w latach 80-ych, scharakteryzować konflikt w Afganistanie, wyjaśnić znaczenie pontyfikatu Jana Pawła II dla przemian politycznych w Polsce,UPADEK KOMUNIZMU - ŚWIAT W NOWEJ EPOCE ..

Polska i świat w nowej epoce.

Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku.. 97% gwarancji poprawności odpowiedzi!. Sprawdziany na podstawie podręcznika Puls życia wydawnictwa Nowa Era.. Temat 3. beatamierzejewska.. W którym roku nastąpił rozpad ZSRS?. Dodanie wpisu: 12-05-2019 08:37 .. "Polska i świat w nowej epoce" .. do republiki Optyka Polacy podczas II wojny światowej Polska po II wojnie światowej Polska w okresie międzywojennym Upadek komunizmu W obronie granic Rzeczypospolitej Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim Ziemie polskie po Wiośnie Ludów Świat po II wojnie światowej Świat w okresie .Test "Upadek komunizmu - świat w nowej epoce" - grupa B, klucz odpowiedzi, plik: test-upadek-komunizmu-swiat-w-nowej-epoce-grupa-b-klucz-odpowiedzi.docx .Plik 7dział Upadek komunizmu świat w nowej epoce.rar na koncie użytkownika kolo0070 • folder Historia • Data dodania: 4 maj 2013Plik 7dział Upadek komunizmu świat w nowej epoce.rar na koncie użytkownika tomus_964 • folder Historia • Data dodania: 13 kwi 2013Sprawdzian składa się z 25 pytań.. Zakładka: Klasa VIII.. Polska droga do wolności.. Zakładka: Klasa VIII.. Przedstaw przebieg Jesieni Ludów w Europie Środkowo-Wschodniej.. Powtórzenie (str. 356-357).. Zjawisko globalizacji.Rozdział VII Upadek komunizmu - Świat w nowej epoce str. 323 - 360 Upadek komunizmu - Świat w nowej epoce TEST STRESZCZENIE..

Upadek komunizmu.

Przemiany społeczne i kulturowe lat 60.. Polska droga do wolności.. Dyskusja.. powstanie tzw. czasu wolnego i rozwój aktywności pozazawodowej; zostawianie dzieci w żłobkach (ochronki), choroby cywilizacyjne.. Kryzys i upadek komunizmu w Europie.. III: Piękna epoka.. 26 kwietnia 1986 r. - katastrofa elektrowni atomowej w Czarnobylu od6 lutego do 5 kwietnia 1989 r. - obrady Okrągłego Stołu w Pałacu Namiestnikowskim w Warszawie 3/4 czerwca 1989 r. - masakra studentów protestujących przeciwko komunizmowi na Placu Tiananmen w Pekinie (Chiny)Upadek komunizmu - świat w nowej epoce Malwina Nowosielska 1B Title Kryzys wewnętrzny w ZSRR Kryzys wewnętrzny w ZSRR spadek poziomu nauczania, kryzys gospodarczy, słaba opieka medyczna, alkoholizm, korupcja, katastrofy ekologiczne (np. zmiana biegu rzek, stosowanie nawozów JesieńUpadek komunizmu - świat w nowej epoce Malwina Nowosielska 1B Title Kryzys wewnętrzny w ZSRR Kryzys wewnętrzny w ZSRR spadek poziomu nauczania, kryzys gospodarczy, słaba opieka medyczna, alkoholizm, korupcja, katastrofy ekologiczne (np. zmiana biegu rzek, stosowanie nawozów JesieńUpadek komunizmu - świat w nowej epoce.. 29 maja 2020 r. (piątek) 1DG: praca klasowa z historii z rozdziału "Upadek komunizmu - świat w nowej epoce".. Kryzys i upadek komunizmu w Europie Kryzys i upadek komunizmu w Europie str. 324 - 331 Kryzys i upadek komunizmu w Europie..

Kryzys i upadek komunizmu w Europie.

Rozkład materiału - rozdział VII.. Wymień przyczyny upadku PRL.. Polska i świat w nowej epoce - Test A i B podsumowujący rozdział VI; Upadek komunizmu - Test A i B podsumowujący rozdział V .. Polska po II wojnie światowej - Test A i B podsumowujący .Upadek komunizmu - Test A i B podsumowujący rozdział V 19,99 zł Dodaj do plików; Polska po II wojnie światowej - Test A i B podsumowujący rozdział IV 24,99 zł Dodaj do plików; Polska i świat w nowej epoce - Test A i B podsumowujący rozdział VI 19,99 zł Dodaj do plików; Odpowiedzi do zeszytu ćwiczeń- wczoraj i dziś klasa 8 Edit.Sprawdzian historia klasa 8 dział 5 - Upadek komunizmu; Sprawdzian historia klasa 8 dział 6 - Polska i świat w nowej epoce; Biologia.. Wymagania szczegółowe: I. Repetytorium z przełomu wieków XIX i XX Uczeń zna wydarzenia:1AG: praca klasowa z historii z rozdziału "Upadek komunizmu - świat w nowej epoce".. Scharakteryzuj wydarzenia z 1980 r. w Polsce.. 1DP: praca klasowa z historii z rozdziału "Polska w późnym średniowieczu".. Sprawdzian biologia klasa 8 - test z całego podręcznika; Sprawdzian biologia klasa 8 dział 1 - GenetykaŚwiat w okresie międzywojennym.. Polska w okresie międzywojennym.. Polska po 1989 roku.. Rozwój medycyny i higieny: powstawanie publicznych łaźni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt