Przemówienie na koniec roku szkolnego

Pobierz

Zebraliśmy się w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego gimnazjum.. Stoimy teraz tutaj, lecz myślami większość z nas jest już daleko stąd.. Dziękuję za powszechny takt, cierpliwość oraz bezgraniczne oddanie sprawom szkoły.. Jesteś pierwszym i ostatnim głosem ze szkoły średniej, którego wielu słuchaczy usłyszy.. Będziesz rozmawiać z innymi absolwentami, rodzicami, nauczycielami i członkami dalszej rodziny, więc Twoja mowa musi być zrozumiała dla wszystkich.Jun 25, 2021Jun 6, 20226 days agoDziś w nietypowy sposób chciałbym zakończyć rok szkolny 2019/2020.. Z uznaniem i szacunkiem odnoszę się do Pani odpowiedzialności zawodowej, utożsamiania się ze szkołą i jej problemami, a tych w ciągu tylu lat pracy było wiele.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Dziś w szkole jest pusto, cicho, ale równie dostojnie.. A ten rok zaczął się jak każdy inny.. Drodzy Uczniowie!. Dziś w imieniu Rady .WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.. Koledzy koleżanki!. Dzięki Waszemu poświęceniu i ogromemu wsparciu, jesteśmy dzisiaj mądrzejsi i pewniejsi siebie.Przemówienie dyrektora szkoły na koniec roku szkolnego musi mieć jednak odrobinę inną formę ze względu na to jaka to jest szkoła..

Przemówienie przedstawiciela rady rodzicówJun 8, 2022Przemówienie na koniec roku szkolnego.

W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).Jun 26, 2020Jun 24, 2021Przedstawienie przemówienia na zakończenie szkoły jest ekscytujące i nieco przerażające.. Jednak dla nas, absolwentów, jest to chwila szczególna, gdyż oto ostatni już raz oczekujemy na .Jun 15, 2022Jun 18, 2022Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. W różnych szkołach różnie bywa, ale ogólnie rzecz ujmując przemówienia te możemy podzielić na trzy rodzaje: 1.. Z a Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów.. Pani Dyrektor!. Szanowna Pani Dyrektor!. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Nikt nie przypuszczał, że będzie inny, niepodobny do poprzednich .Gratuluję wyników w nauce i osiągnięć w różnych obszarach działalności.. Dziękujemy za waszą pracę społeczną.. Nasz Patron "Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska" więcej .. IV Akcja Sportowa Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa.Jun 26, 2020Dziś, podczas zakończenia roku szkolnego po raz pierwszy na boisku nie stoją uczniowie w odświętnych strojach, nie przemawiają zaproszeni goście i sympatycy szkoły..

Nadeszła właśnie chwila, której wyczekiwaliśmy już od pierwszych dni roku szkolnego.

Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.W sposób szczególny i osobisty dziękuję Pani za fachowość, rzetelność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tym holu.. Przemierzamy góry, jeziora, doliny….. Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za te wszystkie lata, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami.. W szkole podstawowej przemowa musi być prostsza od tej wygłaszanej w liceum.. Gratuluję Wam wszystkim!. Dziękujemy za dobre słowo za to, że doceniacie naszą pracę.. Pragnę wyrazić słowa uznania Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt