Kornel makuszyński szatan z siódmej klasy

Pobierz

Kolekcja 6 powieści Makuszyński Kornel 0/5 88,99 zł 99,00 zł Awantura o Basię Makuszyński Kornel 0/5 19,94 zł 29,90 złSzatan z siódmej klasy Kornel Makuszyński już od 24,50 zł - od 24,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach.. ISBN 978-83-10-12495-1 : Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Wydawnictwo "Nasza Księgarnia", Rok wydania 2017.. Inne wydania.. Adam opowiada o swoim odkryciu całej klasie.. Dla malucha Dla młodzieży78% Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" - charakterystyka Adasia Cisowskiego.. od Super Sprzedawcy.. W ten sposób każdy uczy się tylko w te dni, w które profesor go .Plik pochodzi z: Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy"- treść powieści, charakterystyka bohatera ściągaj 0 40% 67 głosów Adam Cisowski- główny bohater powieści jest uczniem jednej ze szkół w Warszawie.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. 80% Charakterystyka Adasia Cisowskiego ("Szatan z siódmej klasy" Kornel Makuszyński) 81% Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" - opracowanie.. miękka.. Nadchodzi III wojna światowa Książki dla dzieci.. Opo­wia­da o lo­sach in­te­li­gent­ne­go mło­dzień­ca, Ada­ma Ci­sow­skie­go, po­sia­da­ją­ce­go ta­lent do roz­wią­zy­wa­nia za­ga­dek.Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" - opracowanie poleca 82% 1740 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Kornel Makuszyński jest pisarzem, który pisał najbardziej popularne powieści dla dzieci i młodzieży takie jak: I..

"Awantura o Basię"Kornel Makuszy ński Szatan z siódmej klasy .

"Przygody Koziołka Matołka" II.. W ten sposób każdy uczy się tylko w te dni, w które profesor go .. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego [bohaterowie] Adaś Cisowski główny i tytułowy bohater, ma 17 lat, jest uczniem gimnazjum przydomek "szatan" nadał mu profesor Gąsowski, uczący historii, sprytny, potrafi rozwiązać różne zagadki, skromny i koleżeński w stosunku do rówieśników, żądny przygód, odważnie dąży do celu,Apr 26, 2021Feb 24, 2021Szatan z siódmej klasy to kryminał dla młodzieży w najlepszym stylu.. 77% "Szatan z siódmej klasy" - o książce, streszczenie, Kornel Makuszyński.Szatan z siódmej klasy - streszczenie Autor Kornel Makuszyński Autorem opracowania jest: Adrianna Strużyńska.. 368 str. 6 godz. 8 min.. Kup książkę.. Kornel Makuszyński Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura młodzieżowa.. Księga 2 Walentynowicz Marian , Makuszyński Kornel 4.5/5 6,99 zł 7,50 zł Pakiet: Makuszyński.. Na lekcji historii w klasie siódmej profesor Gąsowski (wielbiciel Napoleona) wywołuje do odpowiedzi trzech uczniów.. Właśnie zbliża się koniec roku szkolnego, młodzież myśli już bardziej o wakacjach niż nauce.Cały audiobook do kupienia na ebook do kupienia na starym domu w Bejgole..

UKD 821.162.1-93 ...Kornel Makuszyński - ,,Szatan z siódmej klasy".

Zdawa ć si ę mogło, Ŝe trzydziestu wyj ących derwiszów zapałało niesłychan ą do tej nauki nami ętno ści ą. Dziwy, dziwy.. Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy.Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.. Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.. "Szatan z siódmej klasy" to wspaniała książka dla osób w każdym wieku.. "Szatan z siódmej klasy" to wspaniała książka dla osób w każdym wieku.. Adam Cisowski odkrywa metodę swojego profesora historii i w ten sposób rozpoczyna się cała przygoda.. "O dwóch takich co ukradli księżyc" III.. Adam Cisowski odkrywa metodę swojego profesora historii i w ten sposób rozpoczyna się cała przygoda.. Powieść została trzykrotnie zekranizowana, wielokrotnie przenoszona na scenę teatralną i do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością.Автор Kornel Makuszyński.. Główny bohater, Adaś Cisowski, to przebiegła bestyjka, sprytny jak diabelski pomiot, czego doświadczył profesor Gąsowski na własnej psorskiej skórze..

Wydawnictwo "Nasza Księgarnia" Tytuł Szatan z siódmej klasy .

Główny wątek dotyczy rozwiązania tajemnicy, którą kryje rodowy dwór państwa Gąsowskich.Szatan z siódmej klasy Makuszyński Kornel 4.3/5 26,49 zł 29,90 zł Fiki-Miki dalsze dzieje kto to czyta ten się śmieje.. Adam opowiada o swoim odkryciu całej klasie.. Przedział wiekowy.. Akcja utworu jest dynamiczna, szybka i pełna niespodziewanych zwrotów.. Okładka miękka.. Szatan z siódmej klasy ściągaj 326 Streszczenie szczegółowe Rozdział I Gimnazjum w Warszawie.. dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) 16,00 zł.Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby.. Bez morderstw, tryskającej krwi, za to z tajemnicami, starymi pamiętnikami, zaszyfrowanymi informacjami, łamigłówkami i barwnymi postaciami.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę starego dworu rodziny Gąsowskich.Szatan z siódmej klasy - Autor: Kornel Makuszyński - Dzięki niezwykłym zdolnościom psychologiczno-detektywistycznym Adaś Cisowski jest ekspertem w rozszyfrowywaniu szkolnych i rodzinnych zagadek.. Zaskakujące pomysły, wartka akcja, w którą wpleciony jest wątek kryminalny, wyrazista postać głównego bohatera Adasia to atuty czyniące z tej powieści ulubioną .Powieść Kornela Makuszyńskiego: "Szatan z siódmej klasy" utrzymana jest w konwencji powieści kryminalno-detektywistycznej..

Podczas wakacji nKsiążka Szatan z siódmej klasy, Makuszyński Kornel.

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką ochrony prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane .Makuszyński, Kornel.. Każdy z nich jest zaskoczony i nieprzygotowany.. Po­wieść Kor­ne­la Ma­ku­szyń­skie­go "Sza­tan z siód­mej kla­sy" zo­sta­ła wy­da­na w 1937 roku.. Rok wydania.. Jeden z drugim recytował ze zdumiewaj ącąPowieść Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. Szukaj Bestsellery.. Kolekcja 6 powieści Makuszyński Kornel 0/5 88,99 zł 99,00 zł Awantura o Basię Makuszyński Kornel 0/5 19,94 zł 29,90 złSzatan z siódmej klasy.. Objętość 275, [5] stron : Rozmiary 21 cm.. rozmaicie, w klasie siódmej jednak Ŝe historia stała na wysokim poziomie.. Klasa siódma dotychczas zawsze wzorowo uczyła się historii.Szatan z siódmej klasy Makuszyński Kornel 4.3/5 26,49 zł 29,90 zł Przygody Koziołka Matołka Makuszyński Kornel , Walentynowicz Marian 4.5/5 25,27 zł 37,90 zł Pakiet: Makuszyński.. Okładka.. Profesor bardzo się dziwi.. Spis treści 1 Czas i miejsce akcjiSzatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt