Przyjrzyj się fotografiom a następnie przepisz zdania do zeszytu

Pobierz

Kółka z obrazkami wytnij, wklej do zeszytu i pod każdym kółkiem narysuj tyle okienek ile jest liter w wyrazie i zaznacz na niebiesko okienko odpowiadające literce g.OCENA!. możesz skorzystać ze tłumaczenia na dole:2. Przyjrzyj się budowie utworu i odpowiedz na pytanie: Czy "Balladyna" spełnia kryteria dramatu ?. Wysłuchaj ponownie dialogów i przyporządkuj do nich odpowiednie aktywności.. Po uzupełnieniu dyktanda proszę o wykonanie w zeszycie polecenia nr 2.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym2.. Składniki odżywcze2.. Gdzie się znajdują?. Następnie utwórz zdania jak w przykładz i zanotuj je w zeszycie.Drodzy uczniowie klasy czwartej.. DLA CHĘTNYCH Kliknij link, i pobaw się z Jasiem Fasolą czasami Past Simple i Past Continuous!Przepisz podane zdania do zeszytu.. ….do drukarki przepisz je do zeszytu przedmiotowego.. Uzupełnij tabelę nazwami produktów, które są dobrym źródłem poszczególnych składników odżywczych.. Strona 25. Przyjrzyj się tabeli funkcji składników odżywczych poniżej a następnie wykonaj zadanie nr 1.. Określ przypadek każdego z wpisanych przez Ciebie wyrazów.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Wykonaj w ćwiczeniu zadanie 1 i 2, str. 67.Wpatrywała się przepisz zdania do zeszytu następnie linią prostą podkreśl przydawki wyrażone przymiotnikami a linią falistą wyrażone rzeczownikami .. Zrób zdjęcie wykonanych zadań 4- 7 i wyślij na mój adres e-mail do piątku 29 maja..

-> liczebnik zbiorowy.Wstaw brakujący wyraz, a następnie przepisz zdania do zeszytu.

Środa, 27.05 2020 r. Klasa V.3.Uzupełnij luki w zdaniach przymiotnikami podanymi w nawiasach.. Zawsze, ilekroć milkniesz, by innych wysłuchać, zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym, Zawsze, kiedy.Podpis obrazki i zaznacz literę "ś".. Pokoloruj elementy, które w nazwach mają głoskę "ś".. Przyjrzyj się obrazkom i przyporządkuj je do zdań w trybie rozkazującym.. (Przypominam, kończą się na -ed).. Przyjrzyj się fotografiom a następnie przepisz zdania do zeszytu uzupełniając je odpowiednimi formami liczebnikow 1 Zobacz odpowiedź11 Ćwiczenie.. Wybierz 5 czasowników z tych, które przepisałeś do zeszytu i ułóż zdania twierdzące, np.Przerysuj do zeszytu przedstawione figury z dokładnym odwzorowaniem ich wielkości, a następnie je zwymiaruj.Pomocy to na jutro.. Dam naj za szybką i dobrą odpowiedź.. Question from @Wiktoria6895 - Szkoła podstawowa - TechnikaPrzepisz podane zdania do zeszytu, a następnie przekształć je tak, aby czasowniki w trybie oznajmującym wystąpiły w trybie rozkazującym.. Jak są ubrani?. Wskaż w podpisach liczebniki: główny, zbiorowy i porządkowy.Wybierz książkę.. Użyj odpowiedniej formy i odpowiedniego stopnia.. Jedno zdjęcie nie pasuje do żadnego dialogu..

( Przepisz zdania do zeszytu).

Przepisz notatkę do zeszytu: Najważniejsze elementy dramatu:Przyjrzyj się notatkom i przepisz uzupełnione zdania do zeszytu, sprawdź, czy dobrze wykonałeś zadanie: Posłuchaj nagrania i zaznacz co rodzina Markusa będzie robiła w niedzielę?. Przeczytaj działania i podaj wyniki dodawania.. Gramy na fletach.. do zeszytu dwa ważne zdania / patrz: podręcznik str. 202/ , co trzeba zapamietać o odejmowaniu liczb.. Brakujące słowo.. -> Napisz 6 zdań PUTAJĄCYCH z podanymi godzinami w czasie Past Continuous - wymyślasz sam!. Następnie przepisz do zeszytu wybrane zdania.. Podkreśl orzeczenia, oddziel zdania składowe i narysuj wykresy.. Zastanów się, co robią chłopcy na zdjęciu?. Przyjrzyj się ilustracji w podręczniku i powiedz jakie elementy jesiennego krajobrazu, pogody, które wpływają na nas pozytywnie albo wywołują ponury nastrój, zniechęcenie.. Jeśli tak, to dlaczego, podaj przykłady i zapisz je w zeszycie.. Zadanie.. Dopasuj do nich nazwy sportów z ramki, tworząc wyrażenia czasownikowe, następnie przepisz i przetłumacz je w zeszycie.. Wpatrywała się w światło księżyca które połyskiwało wśród .2. Przyjrzyj się obrazkowi w podręczniku na stronie 58- zad.. Przyjrzyj się ilustracji i opowiedz, co widzisz na niej dziwnego.. Rozetnij karty, ułóż w kolejności preces recyklingu i wklej do zeszytu.Przyjrzyj się, w jaki sposób można dodawać liczby trzycyfrowe - podręcznik, zadanie 1, str. 78..

Przerysuj tabelkę do zeszytu przedmiotowego.

Wstaw brakujący wyraz, a następnie przepisz zdania do zeszytu.Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo Bagginsie - uzupełnij,a następnie przepisz całe zdanie - Przepisz cytaty z wierszy i z bajek.Uzupełnij zdania, a następnie przepisz je do zeszytu Osoba mówiąca w wierszu wypowiada się o deszczu jak o (kim?. Wykonaj zadania: 1, 2 str. 202 oraz 5 str. 203. wg Szymanskasp66.. Mieszkała w głębinach rzeki Wisły .. Przyjrzyj się obrazkom z zad.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski okolicznik części zdania.. Mama Roberta jest (niska) .. od taty.. Przepisz je do zeszytu.Odszukaj w pakiecie kart pracy literkę G,g (z obrazkiem garnka), wytnij i wklej do zeszytu.. Jeśli są takie, których znaczenia nie znasz lub nie pamiętasz, sprawdź w słowniku.. Często przypływała do brzegu .. Odpowiedzi zapisz do zeszytu, zrób zdjęcie i prześlij według wskazówek na samej górze.. Od niedawna jesteśmy właścicielami trojga (dopełniacz) uroczych szczeniąt.. Przyjrzyj się fotografiom, a następnie przepisz zdania do zeszytu uzupełniając je odpowiednimi formami liczebników.. Odgadnij i zapisz, dokąd oni idą.. 6, Podręcznik.. Uczę się języka angielskiego.Na podstawie ilustracji w legendzie, uzupełnij zdania i przepisz do zeszytu.. Bardzo proszę o przepisanie do zeszytu tematu lekcji, a następnie przepisanie i uzupełnienie dyktanda..

Przepisz do zeszytu i uzupełnij poniższe dyktando.

ponieważ co się z nim dzieje?). Przyjrzyj się przykładom na zielonym fragmencie kartki / str. 202/ i przepisz je do zeszytu / dokładnie/.. Następnie odszukaj literę G, na której są różne obrazki, wklej do zeszytu.. ……………………………………………………………………………… Deszcz zachowuje się jak (kto?. Złowię rybę na kolację.. (naciśnij prawym przyciskiem myszy, wybierz " Otwórz w nowej karcie" ) 27 kwietnia 2020r.. Przygotuj się do powtórzenia wiadomości z rozdziału 5.Odwołując się do słownika języka polskiego lub innych dostępnych źródeł, napiszcie w zeszycie, co oznacza wyrażenie słup soli , a następnie ułóżcie z nim zdanie i też zapiszcie w zeszycie.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected].3.. Dopasuj rodzaj okolicznika do zdania, w którym występuje.. Wysłuchaj lub samodzielnie przeczytaj tekst z podręcznika, zwróć uwagę na osoby występujące w tekście oraz co, kto mówi.Przyjrzyj się zdjęciom, następnie wysłuchaj dialogów - nagranie nr 6 i dopasuj do każdego odpowiednie zdjęcie.. 1 str. 90 podręcznika.. Czas oddania zadania -> 1 kwietnia!. Np. play football - grać w piłkę.. Przeczytaj tekst i przepisz do zeszytu czasowniki regularne w czasie past simple, które pojawiły się w tekście.. Nemeczek stał przed nimi z podniesioną głową i czuł się tak silny, jakby mógł pokonać całą ich armię.. Nowe Słowa na start!. Teraz wybierz zdania, które pasują do zdjęcia i przeczytaj je na głos.. Temat: Odejmowanie ułamków dziesiętnych.2.. Zadanie.. Gramatyka w praktyce.. Tomek jest ( młody) ………………….od siostry o 2 lata.KOLĘDA: "Przychodzi taki czas" Narrator 1: Zawsze, ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.. Feri Acz zaproponował Nemeczkowi, że przyjmie go do Czerwonoskórych, którzy będą walczyć o plac.Zad.1.. Rozwiąż w zeszycie zadanie 3, podręcznik, str. 78.. Spróbuj ułożyć rozsypankę sylabową oraz zapisz zdanie.. Przepisz do zeszytu i oblicz - zadanie 2, podręcznik, str. 78.. Temat lekcji: Potyczki ortograficzne.. syrenka była piękną tajemniczą istotą .. czym?).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt