Przeczytaj poniższy dialog wstaw odpowiednią formę be going to

Pobierz

Zad.2Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. W razie pytań możecie kontaktować się z nami przez dziennik elektroniczny lub mailowo: Magdalena Tabor .. Przećwicz swoją wiedzę w dziesiątkach ćwiczeń online.Bardzo prosze o rozwiazanie tych zadań 5.. Aby dowiedzieć się wejdź w poniższy linki odsłuchaj nagrania: Wykonaj zadanie 8 (w zeszycie zapisz true or false) i 10 (w lukach 1-4 zapisz imiona bohaterów oraz uzupełnij zdanie stosując odpowiednią formę BE GOING TO).Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. W niektórych zdaniach obie odpowiedzi są właściwe.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Pytania i odpowiedzi o Szkoła Podstawowa w kategorii Szkoła i Edukacja.. 0 rozwiązań.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. michal_krakowiak_50286A.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Steps plus VI unit 3 test DRAFT..

Ćw.7 Uzupełnij dialog - same odpowiedzi.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 6 Wpisz odpowiedni zaimek zwrotny.. Podział czasowników 6.2.1.Uzupełnij poniższy dialog podkreślając odpowiednią formę wyrażania przyszłości.. Ania: So what 1. shall / will I have?d) Formę -ing, występującą jako imiesłów czasu teraźniejszego (Present Participle), np. writing.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Następnie przeczytaj dialog z nagrania załączony poniżej tego ćwiczenia.. find - znajdywać +out — find out - dowiadywać się show - pokazać +off— show off- popisywać się work - pracować + out— work out - ćwiczyć come - przychodzić +round — come round - odzyskiwać przytomność4.. 2 - Porównaj swoje notatki z kolegą .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij zdania odpowiednimi formami czasowników podanych w nawiasach ?Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto pięć zdań.. W ćwiczeniówce nie robimy nic.Przy opisywaniu planów nigdy nie używa się czasu Futurę Simple, za to często stosuje się formę be going to..

W odpowiedzi wyślij poprawnie uzupełniony dialog.

4 Podpisz obrazki.. Sprawdź, czy odpowiedzi, które zaznaczyłeś podczas wysłuchania nagrania, zgadzają się.. Powinna być jak najbardziej zróżnicowana i uwzględniać produkty ze wszystkich grup wyszczególnionych w Talerzu Zdrowia w odpowiednich proporcjach.Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. Zbilansowana dieta, to taka, która dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych oraz odpowiednią ilość energii.. zakryj go i zapisz w zeszycie 3 najważniejsze C I came by train.. Zapoznaj się z budową czasu oraz opisem jego użycia w różnych sytuacjach.. Ćw.3 Wybierz poprawne słowo.. Zapytaj.onet.pl ma 214611 pytań i poradników o Szkoła Podstawowa.Bądź aktywny.. Życzymy Wam miłej nauki, Wasze Anglistki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij dialogi.. 25mA kl=0,5 ->18,5mA miernik Przedmiot: Fizyka / Studia.. Aby stworzyć zdanie twierdzące, musimy mieć podmiot, odpowiednią formę czasownika być i resztę zdania.. informacje, które udało ci się zapamiętać.. 11.Wysłuchaj poniższego nagrania.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. e) Formę imiesłowu biernego (Past Participle), która dla czasowników regularnych jest identyczna z formą czasu przeszłego (patrz rozdz..

Wstaw odpowiednią formę czasownika be lub zaimek.

Wstaw zdania oznaczone literami (A−F) w luki (1−5), tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Ewa Borowska 1 Przeczytaj dialog i zdecyduj, które z wyróżnionych wyrazów / wyrażeń są poprawne.. Przykładowo:czerwona książka trafi w ręce złych ludzi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt