Jak połączyć galaxy watch 4 z huawei

Pobierz

Włącz zegarek.. Poniższe instrukcje zostały opracowane dla urządzeń Samsung pracujących z systemem Android 7.1.1 lub późniejszym.Gdyby to było takie proste to nikt nie miałby problemu ze sparowaniem najnowszego modelu Watch 4 z Huawei.. Będziesz musiał dokonać kilku ustawień, które składają się na Twoje preferencje użytkowe, takie jak język, format daty i godziny.Suunto app, Galaxy Wearable, Huawei Wear, Mi Fit).. Czy jest jakiś sposób na sparowanie ich?. Potestuj .Aby połączyć słuchawki Galaxy Buds / Galaxy Buds+ z innym urządzeniem Samsung, pobierz najpierw aplikację SmartThings i upewnij się, że na Twoim urządzeniu pracuje najnowsza wersja, oraz jest ono zalogowane do Twojego konta Samsung.. Osoby aktywne nie utracą dostępu do funkcji fitness, co stanowi sporą zaletę.. Aug 21, 2021Sep 2, 2021Aug 21, 2021Aug 21, 2021Oct 9, 2021Sprawdź, jak aktywować Galaxy Watch, jak połączyć zegarek Samsung z telefonem oraz jak zresetować smartwatch Samsung.. Jeśli jest to kolejne parowanie, to pojawi się komunikat "Apple Watch jest połączony w parę".Możesz ustawić możliwość korzystania z Galaxy Watch bez łączenia go z urządzeniem mobilnym, kiedy uruchamiasz go po raz pierwszy, lub po zresetowaniu urządzenia.. Na końcu dopiero 'Samsung Health' jeśli wogóle jej potrzebujesz, Watch działa samodzielnie i bez niej.Jak połączyć smartwatch z telefonem z AndroidemA tutaj jak sterować telefonem przez smartwatcha: 20, 2021Apr 4, 2022Po uruchomieniu aplikacji należy kliknąć w przycisk " Rozpocznij parowanie "..

Właśnie dlatego najwygodniej jest założyć smartwatcha na rękę.

.No właśnie nie za bardzo taka kolejność na Huaweiu.. Z listy dostępnych urządzeń wybierz swój zegarek.Jeżeli na urządzeniu mobilnym masz zainstalowaną aplikację Galaxy Wearable, a funkcja Bluetooth jest włączona, parowanie po raz pierwszy słuchawek Galaxy Buds+ z urządzeniem mobilnym jest bardzo łatwe.. Na smartfonie uruchom aplikację i wybierz opcję w rodzaju: "Parowanie", "Połącz", "Synchronizuj" lub "Skonfiguruj".. Włączenie Wi-Fi skraca czas pracy zegarka na baterii.. Następnie włącz nowo zainstalowany program i wykonuj polecania widoczne na ekranie.. Zapoznaj się z trzema opisanymi poniżej opcjami parowania słuchawek Buds+ z rożnymi typami urządzeń mobilnych.Pair-to-Wear: Uruchomienie Twojego zegarka Huawei Watch jest łatwiejsze niż myślisz!Zegarki Huawei, we współpracy z aplikacją Huawei Zdrowie, łączą w sobie bogactwo wspaniałych funkcji, wartościowe dane, rekordy treningowe, wskazówki do trUzyskaj informacje o HUAWEI Band 4 Instrukcja obsługi, Porady dotyczące używania, Najczęściej zadawane pytania.. Aby uzyskać najlepsze wyniki użytkowania, należy użyć najnowszej wersji programu Internet Explorer lub przełączyć się na inną przeglądarkę.. Właśnie chodzi o to, że "Galaxy Wearable" na Huawei nie wykrywa samsunga Watch 4 i dlatego próbują sparować za pomocą aplikacji S Health z pozycji "akcesoria" bo tylko w taki sposób wykrywany jest zegarek na modelach telefonów .HUAWEI WATCH może się komunikować z sieciami Wi-Fi tylko po wyłączeniu komunikacji Bluetooth..

;- Błędy podczas parowania smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 z telefonami Huawei.

Postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie i zaakceptuj warunki korzystania z usługi.. Zapamiętaj: Niektóre funkcje nie będą dostępne, kiedy zegarek nie będzie połączony z urządzeniem mobilnym.. Zegarek powinien zostać wyszukany automatycznie.. Warto mieć na wierzchu przygotowane hasło do Wi-Fi, przyda się bowiem w kolejnym kroku.. Najpierw instalujesz 'Galaxy Wearable', za pomocą którego wyszukujesz Watcha, 2. jak zapyta doinstalowujesz 'Galaxy Watch plugin' i 'Samsung Accessory Service'.. Stracimy przede wszystkim dostęp do funkcjonalności .Jul 8, 20212.Sprawdź, czy komputer i router poprawnie działają i są włączone.. Obiektyw w telefonie należy skierować na zegarek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt